تور عمان لحظه آخری: عمان در نمایشگاه گردشگری ریاض 2018 حضور خواهد داشت

به گزارش تور هند ارزان، نمایشگاه گردشگری ریاض در آوریل 2018 با حضور کشورهای پیشرو در صنعت گردشگری خلیج فارس برگزار خواهد شد. کشور عمان نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

تور عمان لحظه آخری: عمان در نمایشگاه گردشگری ریاض 2018 حضور خواهد داشت

با تور عمان لحظه آخری از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

سازمان گردشگری عمان اعلام نموده است که در نمایشگاه گردشگری و سفر ریاض 2018 حضور خواهد داشت تا بتواند همگام با سایر کشورهای حاضر، جدیدترین و رقابتی ترین جاذبه های گردشگری خود را به اطلاع عموم برساند.

این نمایشگاه گردشگری در تاریخ سوم تا ششم آوریل برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در صنعت گردشگری و افزایش ارتباطات میان کارشناسان، نقش استراتژی بسیار مهمی ایفا خواهد نمود. بعلاوه در توسعه صنعت گردشگری دنیای در میان بخش های خصوصی و دولتی کشورها تاثیرگذار خواهد بود.

عمان با هدف معرفی خود به عنوان یک منطقه پیشرو و ویژه گردشگری در منطقه برای مسافرانی از عربستان سعودی، در این نمایشگاه شرکت خواهد نمود. این نمایشگاه بر روی جذب گردشگران بین المللی، توسعه پروژه های مرتبط و فرودگاه بین المللی مسقط تاکید خواهد داشت. توسعه زیرساخت های این فرودگاه بین المللی منجر خواهد شد تا باندی به طول بیش از 4 کیلومتر مربع و عرض بیش از 75 متر ساخته گردد تا بزرگ ترین هواپیمای دنیا نیز بتواند از آن استفاده کند. بعلاوه اقدامات لازم برای جلوگیری از هجوم مسافران در این فرودگاه تدارک دیده خواهد شد.

سلیم بن والی المعامی، مدیرکل توسعه سازمان گردشگری عمان می گوید:

حضور ما در نمایشگاه گردشگری ریاض 2018 قسمتی از استراتژی سازمان گردشگری عمان برای توسعه در بازار گردشگری حاشیه خلیج فارس است. باتوجه به افزایش گردشگران عربستان سعودی و توسعه صنعت گردشگری خلیج فارس توجه به جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی کشور در جهت توسعه و توسعه گردشگری کشور اهمیت استراتژیکی بالایی دارد.

در نمایشگاه گردشگری 2018 ریاض رهبران منطقه ای صنعت گردشگری از جمله عربستان حضور خواهد داشت.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2050

به "تور عمان لحظه آخری: عمان در نمایشگاه گردشگری ریاض 2018 حضور خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان لحظه آخری: عمان در نمایشگاه گردشگری ریاض 2018 حضور خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید