جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون آزاد

به گزارش تور هند ارزان، تهران (پانا) - ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از امروز سه شنبه 6 مهرماه شروع شد.

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان قطعی انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نماینده در آزمون سراسری سال 1400 می توانند از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه 6 مهر تا انتها روز شنبه 10 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

این دسته از پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، مراجعه نمایند.

شایان ذکر است، آن دسته از داوطلبانی که نتایج آن ها به صورت ذخیره اعلام شده می توانند تا ساعت 24 روز شنبه 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و هیچگونه درخواستی پس از زمان اعلام شده دریافت نخواهد شد. پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده اند، اعلام خواهد شد.

بعلاوه پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از امروز سه شنبه 6 مهر ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

نتایج دوره های کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد پیش از این بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفته است.

پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1910

به "جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون و بدون آزمون آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید