تمساح دختر 8 ساله را خورد ! ، سر کودک از دهانش بیرون زد!

به گزارش تور هند ارزان، حوادث خبرنگاران : کروکدیل به دختری که در حال شنا بود حمله کرد و او را طعمه خود قرار داد.

تمساح دختر 8 ساله را خورد ! ، سر کودک از دهانش بیرون زد!

در پی حمله کروکدیل به یک دختربچه اندونزیایی او جانش را از دست داد.

به گزارش خبرنگاران، وقوع حمله مرگبار کروکدیل href=/fa/tags/%DA%A9%D8%B1%D9%88%DA%A9%D8%AF%DB%8C%D9%84>کروکدیل به یک کودک اندونزیایی خبرساز شد. در این حادثه این دختر 8 ساله از طریق یک کروکدیل غول پیکر بلعیده شد. سوچی رامادهانی به همراه دوستانش در رودخانه مشغول شنا بود که مورد حمله کروکدیل قرار گرفت. این اتفاق روز چهارشنبه و در جزیره بارو (buru) رخ داد.

جسد دختربچه در شکم کروکدیل پیدا نشد

پس از وقوع این حادثه ساکنان محلی تلاش خود را برای یافتن این کروکدیل آغاز کردند. در حالی که در ابتدا سر کودک از دهان کروکدیل بیرون زده و قابل مشاهده بود ساکنان محلی با وجود شکار این حیوان و شکافتن شکم آن، پیروز به پیداکردن جسد کودک نشدند. پایان تعدادی از بقایای این کودک صبح روز جمعه پیدا شد.

ناملی یک ساکن محلی در این باره گفت: این رودخانه به زیستگاه کروکدیل های آب نمک مشهور است. طی 10 سال گذشته دو مورد حمله کروکدیل در این رودخانه مشاهده شده است.

مرگ مشابه دختر 8 ساله با حمله کروکدیل

وقوع این حادثه دردناک در حالی خبرساز می شود که در ماه مارس هم وقوع یک حمله مشابه موجب کشته شدن یک کودک 8 ساله دیگر اهل این کشور شده بود. این کودک که هویتش اعلام نشد در حال شنا با برادر کوچکترش در رودخانه ای در جزیره بورنئو بود که مورد حمله غافلگیرانه کروکدیل قرار گرفت. این کروکدیل از طریق ساکنان محلی شکار و جسد کودک از آن بیرون کشیده شد.

منبع: رکنا
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1937

به "تمساح دختر 8 ساله را خورد ! ، سر کودک از دهانش بیرون زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمساح دختر 8 ساله را خورد ! ، سر کودک از دهانش بیرون زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید