برترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسببرترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک

به گزارش تور هند ارزان، اگر در پی خرید محافظ صفحه و کاور باکیفیت با قیمت مناسب برای گلکسی واچ 6 کلاسیک هستید، در این مطلب همراه ما باشید.

برترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسببرترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک

برترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک

1. محافظ صفحه نمایش شیشه ای برنارد مدل SH-BR مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

اگر در پی خرید یک برچسب محافظ صفحه ارزان برای گلکسی واچ 6 کلاسیک هستید که در عین مراقبت از نمایشگر آن، قیمت بسیار مناسبی هم داشته باشد، محافظ صفحه نمایش شیشه ای برنارد مدل SH-BR را به شما پیشنهاد می کنیم. این برچسب از فریم ساعت مراقب نمی نماید ولی به خوبی تمام انحنای نمایشگر را پوشانده و اجازه نمی دهد کوچک ترین آسیبی به آن وارد گردد. بعلاوه مهم نیست چه محافظ فریمی برای ساعت خود خریداری می کنید، این برچسب با تمام آن ها سازگاری داشته و اصلا از جایش بلند نمی گردد.

عمده نگرانی کاربران به خاطر حباب گرفتن صفحه بعد از برچسب زدن است که به شما اطمینان می دهیم این برچسب چنین مسئله ای ندارد. البته با این شرط که قبل از چسباندن آن روی صفحه، نمایشگر را خوب تمیز کنید و گرد و غبار را از روی آن بزدایید. این برچسب بسیار شفاف بوده و بعد از قرارگیری روی صفحه، ذره ای از کیفیت آن کم نمی نماید چون می تواند 99٪ نور را از صفحه نمایش به چشم کاربر منتقل کند. این برچسب در برابر خط و خش و گرد و غبار مقاومت بسیار خوبی دارد، اجازه جذب اثر انگشت را نمی دهد و در برابر آب و چربی هم مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این ها، باعث کاهش حساسیت لمس هم نمی گردد چون فوق العاده باریک است.

2. محافظ صفحه نمایش شیشه ای اسپریگ مدل SH-SP مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

اسپریگ یکی از برترین شرکت های فراورینماینده لوازم جانبی برای گجت های هوشمند است. محصولات فراوری شده به وسیله این برند کیفیت ساخت فوق العاده بالایی دارند که محافظ صفحه نمایش شیشه ای اسپریگ مدل SH-SP یکی از آن هاست. این برچسب مثل مدل نخست، فقط از صفحه مراقبت می نماید و اجازه نمی دهد اجسام تیز، باعث ایجاد خط و خش روی آن شوند. چسبی که اسپریگ برای این محصول در نظر گرفته آنقدر خوب و باکیفیت است که بلافاصله بعد از اعمال روی صفحه به آن چسبیده و جدا نمی گردد.

در صورت گرما و سرما، این برچسب کیفیت خود را از دست نداده و از جایش بلند نمی گردد. در نتیجه بعد از گذشت زمان، خبری از حباب گرفتن نخواهد بود. این برچسب هم به گونه ای طراحی شده که با تمام کیس های محافظ صفحه گلکسی واچ 6 کلاسیک سازگار است. آنچه که سبب شده این محافظ صفحه به یکی از انتخاب های اصلی ما در این فهرست تبدیل گردد، خاصیت ضد باکتری و ضد جرم بودن آن است. به این صورت که اجازه نمی دهد نمایشگر شما به هر چیزی آلوده گردد. همین خاصیت است که سبب شده این برچسب ضد گرد و غبار هم باشد.

مقاومت این برچسب در برابر خط و خش مثال زدنی است و خیالتان از این بابت باید کاملا آسوده باشد. از جمله قابلیت های خوب این برچسب می توان به امکان رد کردن 99٪ نور از صفحه به چشم کاربر، ضخامت بسیار کم به گونه ای که باعث کاهش حساسیت صفحه نمی گردد، مقاومت در برابر چربی، آب و اثر انگشت اشاره نمود.

3. محافظ صفحه نمایش شیشه ای گلستیک مدل SH-GL مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 43mm بسته دو عددی

اگر در پی یک خرید مالی و هوشمندانه هستید، پیشنهاد می کنیم محافظ صفحه نمایش شیشه ای گلستیک مدل SH-GL را انتخاب کنید چرا که در بسته دو عددی و با قیمت فوق العاده ارزان عرضه می گردد. این برچسب محافظ صفحه گلکسی واچ 6 کلاسیک بسیار باکیفیت است، این یعنی به زودی به برچسب دوم آن احتیاج پیدا نخواهید کرد. اما وجود یک برچسب دیگر درون جعبه اتفاق بسیار خوبی است که به شما اجازه می دهد حتی در صورت شکست در کوشش نخست، باز هم شانس داشته باشید.

این برچسب از پوشش تمام صفحه بهره می برد و تمام نمایشگر ساعت شما را می پوشاند تا هیچ جسم تیزی به صفحه آن آسیب نرساند. بعلاوه سازگاری آن با تمام کیس های موجود برای واچ 6 کلاسیک هم سبب شده تا عملا خبری از بلند شدن برچسب یا حباب گرفتن آن بعد از گذشت زمان نباشد. این برچسب بعد از گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد، حساسیت لمس را به هیچ وجه کاهش نمی دهد، حتی در صورت ریختن آب یا چربی روی آن باز هم بدون مشکل کار می نماید، اثر انگشت را جذب نمی نماید و در نتیجه ظاهر ساعت همواره زیباست، مسئله ای هم از بابت کاهش کیفیت صفحه برایتان به وجود نمی آورد چون قابلیت رد کردن 99٪ نور از صفحه را دارد.

4. محافظ صفحه نمایش شیشه ای جوکر مدل SH-JK مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 6 کلاسیک 43 میلی متری بسته سه عددی

محافظ صفحه جوکر مثل تمام محافظ صفحه های دیگری که تا به امروز معرفی کردیم، کیفیت بسیار بالایی دارد اما آنچه که سبب شده در این فهرست جای بگیرد، ارزش خرید بالایی است که ارائه می نماید. شما با این برچسب دیگر نگران خط و خش افتادن روی صفحه ساعت خود نخواهید بود، حساسیت لمس کاهش پیدا نمی نماید، صفحه هم اصلا دچار افت کیفیت و روشنایی نمی گردد، اما تمام این ها وقتی ارزش بیشتری پیدا می نمایند که بدانید درون بسته بندی این محصول، در واقع 3 برچسب قرار گرفته است تا عملا از خرید یک برچسب بعد از گذشت یکی دو سال هم بی احتیاج شوید.

این برچسب هم مثل سایر محافظ صفحه های معرفی شده در این فهرست در برابر قطرات آب و چربی مقاوم بوده و فوق العاده باریک است به گونه ای که وقتی آن را روی ساعت قرار می دهید، اصلا متوجه نمی شوید و در نتیجه زیبایی ظاهری ساعت تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

5. کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 6 کلاسیک 43 میلی متری

برای آن دسته از افرادی که در پی خرید یک محافظ برای دور ساعت در کنار برچسب محافظ صفحه هستند، کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 6 کلاسیک (43 میلی متری) را پیشنهاد می کنیم. این محافظ همانطور که از ظاهرش پیداست، در انواع و اقسام رنگ های مختلف موجود است و ظاهر فوق العاده شکیل و زیبایی به ساعت شما می بخشد.

جنس این کاور از پلاستیک سخت است، یعنی نرم و قابل انعطاف نیست و در نتیجه در برابر ضربه، به خوبی از ساعت محافظت می نماید. علی رغم سخت بودن، این محصول اصلا برای ورود و خروج ساعت مسئله ای برایتان به وجود نمی آورد. توجه داشته باشید این کاور فقط از فریم دور گلکسی واچ 6 کلاسیک محافظت می نماید و نه صفحه آن. بنابراین باید حتما یک برچسب محافظ صفحه هم به همراه آن بخرید. این کاور از حلقه چرخان گلکسی واچ 6 کلاسیک محافظت نمی نماید چون این حلقه باید آزادی عمل کافی برای چرخیدن داشته باشد. در نتیجه خیالتان از بابت کارکرد صحیح این حلقه آسوده خواهد بود.

6. کاور اسپریگ مدل SPG مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 6 کلاسیک 47 میلی متری

اگر در پی خرید یک کاور خوب و باکیفیت دیگر اما از برند اسپریگ هستید، کاور اسپریگ مدل SPG-NGL را به شما پیشنهاد می کنیم. این محافظ بدنه از جنس پلی کربنات ساخته شده و انعطاف پذیری کمی دارد اما با این حال از لحاظ محافظت از بدنه، عملکرد آن استثنائی است.

این کاور به شما اجازه می دهد به راحتی ساعت را درون آن قرار داده و از آن خارج کنید. بعد از قرارگیری ساعت درون آن، می بینید که به تمام کلیدها و حلقه چرخان به سادگی دسترسی خواهید داشت و هیچ مسئله ای هم برایتان به وجود نمی آید. توجه داشته باشید این محافظ بدنه هم بدون محافظ صفحه عرضه می گردد اما اسپریگ یک مدل دیگر از آن فراوری نموده که لینک خرید آن را هم در ادامه قرار داده ایم.

در بسته بندی این محصول یک محافظ بدنه و یک محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک در نظر گرفته شده تا یک پک کامل و فوق العاده باکیفیت را برای ساعت هوشمند مجذوب کننده خود در اختیار داشته باشید.

سخن پایانی

در این مطلب 6 محافظ صفحه و کاور عالی با قیمت مناسب را برای گلکسی واچ 6 کلاسیک به شما معرفی کردیم. گلکسی واچ 6 کلاسیک در حال حاضر برترین ساعت هوشمند سامسونگ محسوب می گردد که امکانات و قابلیت های زیادی دارد و همین مورد سبب شده قیمت آن بسیار بالاتر از تمام ساعت های هوشمند این شرکت کره ای باشد. در نتیجه محافظت از نمایشگر آن امری حیاتی است. البته در حالت پیش فرض از یاقوت کبود برای محافظت از نمایشگر واچ 6 کلاسیک استفاده می گردد که چندین برابر بهتر از شیشه در برابر خط و خش و ضربه مقاومت می نماید اما با این حال نمی توان نمایشگر این ساعت را بدون محافظ گذاشت.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 شهریور 1402 بروزرسانی: 10 شهریور 1402 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2372

به "برترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسببرترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "برترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسببرترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ 6 کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسببرترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید