برترین جاذبه های گردشگری، لوئیزیانا از ایالات جنوبی آمریکا

به گزارش تور هند ارزان، لوئیزیانا از استان های جنوبی آمریکا است. با خبرنگاران همراه باشید تا بهترین جاذبه های گردشگری آن را بشناسیم.

برترین جاذبه های گردشگری، لوئیزیانا از ایالات جنوبی آمریکا

لوئیزیانا با داشتن فرهنگ و طبیعتی زیبا، تجربیات منحصربه فردی را برای گردشگران ایجاد می نماید. این استان که در کنار رودخانه می سی سی پی واقع شده است به علت عقب نشینی این رودخانه باتلاق ها و دلتاهای فراوانی دارد. چشم انداز ها خیره نماینده، باتلاق های بکر و دست نخورده، زمین های کشاورزی بی نظیر، خلیج مکزیک، سالن های موسیقی جاز، روستاها، معماری های فرانسوی و از همه مهم تر غذاهای فوق العاده آن، همگی از جاذبه های این استان هستند. در این مقاله 10 تا از برترین جاذبه های لوئیزیانا را معرفی می کنیم.

پارک شهر - نیواورلئان

بزرگ ترین منطقه سرسبز در نیواورلئان، پارک شهر است. این پارک با بیش از 1300 هکتار شامل وسایل ورزشی، المان های هنری خارق العاده، جاذبه هایی چون باغ گیاه شناسی، موزه هنر و ... است که به وسیله باتلاق ها و درختان سرسبز احاطه شده اند. گردشگران می توانند در پارک قدم بزنند و یا دوچرخه سواری نمایند و از تماشا درخت های اسپانیایی و بلوط لذت ببرند.

باتلاق رودخانه ای آچافالایا - هندرسون

این حوزه، بزرگ ترین باتلاق رودخانه ای در آمریکا است. با بیش از یک میلیون هکتار، شامل باتلاق ها، دریاچه ها و جنگل است که به خلیج مکزیک متصل می شوند. با تورهای هوایی می توانید از بالا از این طبیعت بی نظیر تماشا کنید.

موزه ماردی گرا - نیواورلئان

موزه رنگارنگ و هیجان انگیزی از کارگاه های ساخت لوازم جشنواره ماردی گراست که در آن می توانید تولیدنمایندگان مشغول ساخت لوازم جشن را ببینید. ماردی گرا جشنواره سالیانه ای است که در آن جشن های سنتی را جشن می گیرند.

موزه تاریخ زندگی ورمیلیونویل - لافایت

این موزه به معرفی تاریخ زندگی و جمعیت شناسی آکادین ها، کریل ها و بومی های شهر لافایت حدود سالهای 1143 تا 1268 می پردازد که در سال 1368 تاسیس شد. در هر روز از این موزه برنامه های متفاوت و متنوعی از اجرای موسیقی سنتی تا بافندگی و ... برای بازتماشامایندگان برگزار می گردد.

موزه ملی جنگ جهانی دوم - نیواورلئان

در این موزه حوادث جنگ جهانی دوم و پیامدهای ناشی از آن به تصویر کشیده شده است. تئاترهای 4 بعدی، مجموعه ای از ماکت های جنگنده ها، پوسترها و پخش تاریخ شفاهی از زبان بیش از 7 هزار سرباز همگی از بخش های این موزه هستند.

مرداب جزیره عسل - اسلایدل

بازدید از یکی از وحشتی ترین و بکرترین باتلاق های لوئیزیانا را از دست ندهید. در بازدید از این منطقه شانس این را خواهید داشت تا لاک پشت ها، دارکوب، عقاب طلایی و سایر حیات وحش این منطقه را ببینید.

خانه راز ابیتا - ابیتا اسپرینگز

خارج از نیواورلئان و در شهر ابیتا اسپرینگز خانه راز ابیتا واقع شده است که در حقیقت موزه ای متفاوت و عجیب است. جان پربل هنرمندی که با اجناس دورانداخته شده، شهر مینیاتوری بی نظیری را درست نموده است.

کشتی بخار ناچز و رودخانه می سی سی پی - نیواورلئان

رود می سی سی پی که به خلیج مکزیک می ریزد یکی از جاذبه های لوئیزیانا است برای داشتن یک تجربه متفاوت در کنار این رود می توانید در کشتی بخار ناچز سوار شوید شام بخورید و از موسیقی لذت ببرید.

کوچه بلوط - واکری

کوچه بلوط در سال 1217 به سبک یونانی ساخته شد که راستا باشکوهی در میان درختان بلوط، راه ورود به خانه ای زیبا را فراهم می نماید. در کنار آن فروشگاه، رستوران و کافه نیز برای گردشگران درنظر گرفته شده است.

خانه مزرعه ای هوماس - داروو

یکی از برترین خانه های کنار رودخانه، خانه هوماس است که با سبکی یونانی به وسیله درخت های بلوط 200 ساله احاطه شده است و 38 هکتار باغ های خوش چشم انداز و سرسبز را شامل می گردد.

منبع: کجارو / 10best.com
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2039

به "برترین جاذبه های گردشگری، لوئیزیانا از ایالات جنوبی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین جاذبه های گردشگری، لوئیزیانا از ایالات جنوبی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید