برنامه درسی مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب شد

به گزارش تور هند ارزان، سرفصل های درسی برنامه مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد در جلسه شورای تحول و ارتقا علوم انسانی به تصویب رسید.

برنامه درسی مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب شد

به گزارش روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه 207 شورای تحول و ارتقا علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست غلامعلی حداد عادل به منظور ادامه آنالیز سرفصل های درسی برنامه مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید.

حداد عادل می گوید که رشته مدیریت میراث فرهنگی از جنبه راهبردی اهمیت به سزایی دارد و موضوع حفاظت از میراث فرهنگی را می تواند به یک وظیفه ملی و دینی تبدیل کند.

او تاکید نمود، طراحی این رشته هم به راهبرد حفاظت از میراث فرهنگی یاری می نماید و هم می تواند مدیران عرصه میراث فرهنگی را در کشور تربیت کند و ذخیره ای برای کشور فراهم بیاورد.

در ادامه خداداد حسینی تغییرات و اصلاحات برنامه مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد را شرح داد و نیز گزارشی از فعالیت های کارگروه در این زمینه به اعضای شورای تحول و ارتقا علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد و در ادامه دکتر پورفرج شرحات تکمیلی و جزئیات رسیدگی به برنامه را در گزارشی کوتاه ارائه کرد.

در جلسه 207 شورای تحول و ارتقای علوم انسانی، سرفصل های درسی برنامه مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد به اتفاق آرا به تصویب رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2069

به "برنامه درسی مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه درسی مدیریت میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید