استانداری نقش برقراری ارتباط میان ظرفیت ها را بر عهده دارد

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران/لرستان استاندار لرستان گفت: استانداری نقش برقراری ارتباط میان ظرفیت ها را بر عهده دارد.

استانداری نقش برقراری ارتباط میان ظرفیت ها را بر عهده دارد

دکتر فرهاد زیویار با حضور در گردهمایی فصلی ائمه آدینه استان ضمن تبریک میلاد نبی مکرم اسلام(ص) اظهار کرد: به منظور آنالیز شرایط شهرستان ها و آشنایی با مسائل مردم در سراسر استان، موضوع سفر به شهرها و ملاقات با مردم در دستور کار استانداری لرستان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: باید به فرصت ها توجه ویژه داشت و به این موضوع واقف بود که مهمترین رقیب ما زمان و عمریست که به سرعت در حال سپری شدن بوده و گذر هر روز از زندگی به مثابه از دست رفتن یک روز دیگر از فرصت خدمت به مردم است.

نماینده عالی دولت در لرستان با بیان اینکه در هر جایگاهی که هستیم نه تنها در مقابل مردم بلکه در برابر پروردگار نیز باید جوابگوی اعمال خود باشیم، اضافه نمود: امروز لرستان را باید به مانند یک منطقه جنگ زده نگاه کرد و هر کس در هر جایگاهی که خدمت می نماید در پی برطرف مسائل این استان باشد، از این رو پذیرش مسئولیت در این استان محروم با دشواری دوچندان همراه است.

زیویار مشورت را به عنوان یکی از مهمترین راهکارها در راستای برطرف مسائل استان برشمرد و با بیان اینکه این موضوع می تواند کارگشا باشد و از همه اقشار می خواهم که در در رابطه با توسعه و آبادانی لرستان دیدگاه ها و نظرات خود را با استانداری لرستان در میان بگذارند، یادآور شد: مهم نیست مدت زمان خدمت چه قدر طول بکشد، نکته حائز اهمیت این است که در همان مدت به مسائل مردم توجه داشته و برای برطرف آنها نهایت کوشش خود را به کار گیریم.

استاندار لرستان نقش استانداری را در برقراری ارتباط میان ظرفیت ها مهم عنوان نمود و گفت: در این راستا نه تنها رقابتی با کسی نداریم بلکه از توان و دانش دیگران برای توسعه استان بهره خواهیم برد.

زیویار اعلام نمود: بنا داریم تا قبل از سفر رئیس جمهور و هئیت همراه به استان، از تمامی شهرستان ها با هدف ملاقات با مردم و درک دقیق مسائل بازدید داشته باشیم تا بتوانیم گزارش جامعی از شرایط استان به رئیس جمهور ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه باید برای وظیفه ای که به ما محول شده وقت کافی بگذاریم، توضیح داد: با برگزاری ملاقاتها به صورت حضوری و بازدید میدانی از طرح ها فراتر از زمان اداری، تمام توان خود را برای نسل بعدی به کار گیریم و در نظر داشته باشیم که از هر طیف یا جریانی، مردم از ما انتظار خدمت دارند و این موضوع یک مطالبه کاملاً به حق است، پس ضروری است در کنار هم و با تعامل با همه اقشار به فکر خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1947

به "استانداری نقش برقراری ارتباط میان ظرفیت ها را بر عهده دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استانداری نقش برقراری ارتباط میان ظرفیت ها را بر عهده دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید