یک مقام دیگر چینی به رشوه خواری متهم شد

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران: دستگاه قضایی چین تحقیق از یک مقام ارشد شرکت دولتی بیمه صادرات و اعتبارات را به اتهام رشوه خواری شروع نموده است.

یک مقام دیگر چینی به رشوه خواری متهم شد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان به نقل از رویترز؛ متهم شدن معاون شرکت بیمه صادرات و اعتبارات چین به دریافت رشوه و سوء استفاده از قدرت در شرایطی است که حزب کمونیست چین مقابله با مفاسد اقتصادی دولتمردان و مقام های ارشد این حزب را یکی از مهمترین اولویت های خود اعلام نموده است.

بر اساس این گزارش گسترش مفاسد اقتصادی در بین مقام های ارشد حزب کمونیست به شدت ادامه حیات و بقای این حزب را تهدید می نماید.حزب کمونیست چین با انتشار بیانیه ای در وبسایت خود تاکید نمود، دای چونینگ معاون شرکت بیمه صادرات و اعتبارات به نقض جدی قوانین متهم شده و تحقیق در مورد موارد اتهامی وی شروع شده است.

حزب کمونیست چین شرح بیشتری در مورد این پرونده فساد اقتصادی نداده است. ژی جین پینگ رئیس جمهور چین هشدار داده است که مفاسد اقتصادی به شدت آینده این کشور و حزب کمونیست را تهدید می نماید.

در ماه های اخیر تعداد زیادی از مقام های ارشد چینی از جمله مقام های شرکت نفتی پتروچاینا به اتهام مفاسد اقتصادی بازداشت و محاکمه شده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 430

به "یک مقام دیگر چینی به رشوه خواری متهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مقام دیگر چینی به رشوه خواری متهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید