گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران/یزد شهردار اردکان با ابراز گلایه از تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی، از مسئولان استان یزد خواست تا سرانه اعتبارات شهرستان ها را بر اساس عدالت توزیع کنند.

گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی

اباذر غفوری در شورای اداری شهرستان اردکان اظهار کرد: توزیع ناعادلانه اعتبارات در این استان به یک مشکل تبدیل شده و انتظار می رود به این فرایند رسیدگی شود.

وی به تخصیص نیافتن اعتبار به بازآفرینی شهری اردکان اشاره و گفت: اعتبار بازآفرینی شهری در استان یزد تنها بین سه یا چهار شهرستان تقسیم شده و اعتبار بازآفرینی اردکان را به بهانه نداشتن طرح بافت فرسوده تخصیص نداده اند و این در حالی صورت گرفته که سال هاست طرح بافت فرسوده شهری اردکان مصوب شده است.

شهردار اردکان با بیان این که اردکان بیشترین آلودگی ها را از حیث هوا، آب و خاک تجربه می کند، به تبصره یک ماده 38 عوارض آلایندگی اشاره کرد و خواستار تسریع در پرداخت عوارض آلایندگی به شهرداری شد.

وی خواستار توجه مسئولان استان به بافت تاریخی و ارزشمند اردکان شد و در این باره نیز گفت: جای خالی اعتبارات قابل توجه به بافت تاریخی اردکان قابل مشهود است و باید با افزایش توجه و اعتبار جان دوباره ای به منسجم ترین بافت تاریخی کشور داده شود.

شهردار اردکان در بخش پایانی صحبت های خود به بلاتکلیفی پفراینده های اردکان در کمیسیون ماده پنج هم اشاره کرد و خواستار تسریع در برگزاری جلسات این کمیسیون در شهرستان اردکان شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1154

به "گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید