کمیته اخلاق فیفا رئیس اتحادیه فوتبال تایلند را هم محروم کرد

به گزارش تور هند ارزان، کمیته اخلاق فیفا نام یکی دیگر از اعضای پیشین این سازمان را در فهرست کسانی قرار داد که به قانون شکنی و تخلف در فدراسیون جهانی فوتبال متهم شده ا ند.

کمیته اخلاق فیفا رئیس اتحادیه فوتبال تایلند را هم محروم کرد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش تور هند ارزان، ووراوی ماکودی، رئیس اتحادیه فوتبال تایلند هم به جمع کسانی پیوست که کمیته اخلاق فیفا فعالیت آنها در دنیای فوتبال را به حالت تعلیق درآورده است.

کمیته اخلاق فیفا، نهاد نظارت و ارزیابی فعالیت مسئولان فدراسیون جهانی فوتبال که به صورت مستقل عمل می نماید و توسط هانسش یواخیم اکرت مدیریت می گردد، اعلام نموده که ماکودی، رئیس اتحادیه فوتبال تایلند و عضو پیشین کمیته اجرایی فیفا را به دلیل نقض قوانین کاری در این سازمان، برای 90 روز از داشتن هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم نموده است.

محرومیت در نظر گرفته شده برای ماکودی، این مرد تایلندی که جزو مظنونان پرونده فساد مالی فیفا است را از انجام هر نوع فعالیت فوتبال در عرصه ملی و باشگاه محروم

می نماید.

وی در حالی تا 90 روز آینده حق فعالیت در دنیای فوتبال را ندارد که هفته پیش چنین حکمی از سوی کمیته اخلاق فیفا برای سپ بلاتر، رئیس فیفا، میشل پلاتینی، رئیس یوفا و ژروم والکه، دبیرکل فیفا صادر شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 557

به "کمیته اخلاق فیفا رئیس اتحادیه فوتبال تایلند را هم محروم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته اخلاق فیفا رئیس اتحادیه فوتبال تایلند را هم محروم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید