چه کسانی یارانه دو میلیونی می گیرند؟ ، پرداخت یارانه جدید جدی است؟

به گزارش تور هند ارزان، به گزارش خبرنگاران، پیگیری ها از سازمان تامین اجتماعی نشان می دهد که پرداخت یاری بلاعوض به بازنشستگان این سازمان در دستور کار است.

چه کسانی یارانه دو میلیونی می گیرند؟ ، پرداخت یارانه جدید جدی است؟

سازمان تامین اجتماعی به دنبال این است تا مطالبات خود را از دولت وصول و از این منابع یارانه دو میلیون تومانی را به بازنشستگان این سازمان پرداخت کند.

جزئیات دقیق این طرح هنوز تعیین نشده و فعلا سازمان تامین اجتماعی در حال رایزنی است تا احتمالا در اسفند ماه از این طریق به معیشت خانواده بازنشستگان یاری کند.

به نظر می رسد اجرای این طرح منوط به پذیرش آن از سوی سازمان برنامه و بودجه است که باید مطالبات سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کند.

بعضی از مردم در واکنش به این خبر می گویند که این طرح باید درست اجرا گردد و در پرداخت بین بازنشستگان و مستمری بگیران تفاوتی نباشد.

حالا که این تصمیم رو گرفتین درست انجامش بدین بین باز نشسته های تامین اجتمایی ومستمری بگیرها فرق نزارین چونکه ب این پول خیلی نیاز داریم ولی ترا بخدا قول الکی بهمون ندین چون ما همینطور چشم انتظاریم

به ما مستمری بگیرها هم این دو میلیون تعلق میگیره یا نه ولی ترا بخدا به ما هم بدین ک خیلی واجب خیلی بهش نیاز داریم خدا خیرتون بده

من مستمری بگیر هستم. ماهی چهارصد تومن. آیا این وام دو تومنی به من هم تعلق میگیره؟ سه تا فرزند دارم و مستاجرم

بسیاری از مردمی که نسبت به عدم دریافت یارانه کرونا معترض هستند می گویند این یاری بلاعوض هم درست اجرا نمی گردد، آنها نسبت به پرداخت این یاری بلاعوض ناامیدند و معتقدند که اجرا نمی گردد.

این هم یکی از وعده هاییست که عملی نمی گردد… چون تنها سازمان تامین اجتماعی هست که تو تمام صندوقها نه از تحت پوشش های خود خصوصا خصوصا مستمری حداقل بگیران هیچ دفاعی نمی کند

حالا نوبت تامین اجتماعی شده. تو هم سرکار بزار مردمو مث بقیه.

دوباره وعده های الکی و دل خوش کنی دیگه چیز خاصی نیست

اگر نمیشه لطفا وعده ندید دروغ بشه شما هم شرمسار بشید. شماحق خودمون بدین ما اضافی نخواستیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1499

به "چه کسانی یارانه دو میلیونی می گیرند؟ ، پرداخت یارانه جدید جدی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی یارانه دو میلیونی می گیرند؟ ، پرداخت یارانه جدید جدی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید