شرایط دیوید توکلی برای حضور در تبریز، به دنبال جذب یک مهاجم هستیم

به گزارش تور هند ارزان، به گزارش خبرنگاران، محمد علیپور صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: ما به صورت همزمان با سه بازیکن در حال مذاکره بودیم که یکی از آنها حمید بوحمدان بود که خدا را شاکر شب گذشته با او قرارداد امضا کردیم. همچنین مقرر شد یکی دیگر از این بازیکنان هم تا روز شنبه هفته آینده شرایط را به طور کامل آنالیز کند و پاسخ نهایی اش را به ما بدهد.

شرایط دیوید توکلی برای حضور در تبریز، به دنبال جذب یک مهاجم هستیم

مدیرعامل باشگاه تراکتور درمورد شرایط دیوید توکلی برای پیوستن به تیم تراکتور، یادآور شد: سومین بازیکنی که با او در حال مذاکره هستیم، دیوید توکلی است. باشگاه با او مذاکراتش را انجام داده، اما یک سری مسائل خانوادگی حضور دیوید توکلی در ایران را با مشکل روبرو نموده که منتظر حل مشکل از سوی این بازیکن هستیم.

وی راجع به اضافه شدن حمید بوحمدان به جمع شاگردان علیرضا منصوریان، گفت: بوحمدان رضایت نامه خود را از باشگاه ذوب آهن دریافت نموده و قرار بود سه روز پیش با تراکتور قرارداد خود را امضا کند که متأسفانه مادر من به رحمت خدا رفت و این فرایند با تأخیر روبرو شد. در این راستا، با توجه به اعتماد موجود در بین دو طرف، از حمید بوحمدان درخواست کردیم که در تمرینات حاضر گردد و پس از بازگشت من به تبریز قرارداد خود را امضا کند. در هر صورت، خوشحالیم که این بازیکن بدون مشکل به تراکتور پیوست.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در واکنش به درخواست طرفداران برای جذب مهاجم جدید، بیان کرد: تیم ما تقریباً به طور کامل بسته شده و پیگیر هستیم که در راستای مطالبه طرفداران و درخواست کادر فنی، یک مهاجم خوب را هم به تیم اضافه کنیم. در صورتی هم که این موضوع به انتها نرسد، بازیکنان خوبی داریم که این خلع را پُر خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1367

به "شرایط دیوید توکلی برای حضور در تبریز، به دنبال جذب یک مهاجم هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط دیوید توکلی برای حضور در تبریز، به دنبال جذب یک مهاجم هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید