ممنوعیت ورود بدون ماسک به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا

به گزارش تور هند ارزان، معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه ای گفت که ورود بدون ماسک از فردا به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است.

ممنوعیت ورود بدون ماسک به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا

به گزارش ایسنا، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه ای در خصوص ممنوعیت ورود بدون ماسک به تمامی ناوگان عمومی پایتخت گفت: به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس، از روز شنبه 19 مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامی ناوگان عمومی شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومی پایتخت در دستور کار داشته است و اکنون باردیگر اعلام می دارد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از روز (شنبه 19 مهر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی های شهر تهران اعمال خواهد شد و از ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

لازم به یادآوری است هم اکنون در 127 ایستگاه مترو و 62 پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود، یقینا همدلی و همراهی شهروندان عزیز تهرانی در این امر مهم یاریگر ما خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1339

به "ممنوعیت ورود بدون ماسک به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود بدون ماسک به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید