ملکه انگلیس از سیاستمداران کشورش ابراز نارضایتی کرد

به گزارش تور هند ارزان، ایسنا نوشت: رسانه های انگلیس گزارش دادند: ملکه این کشور ظاهرا در صحبت های خصوصی از ناتوانی سیاستمداران کشورش در مدیریت وضعیت انگلیس به ویژه در ارتباط با موضوع بریگزیت ناخرسند است.

ملکه انگلیس از سیاستمداران کشورش ابراز نارضایتی کرد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به نوشته روزنامه دیلی ساندی تایمز، منابع خبری ناشناس گفته اند، ملکه الیزابت دوم کمی بعد از آنکه دیوید کامرون نخست وزیر اسبق انگلیس در پی همه پرسی سال 2016 بر سر بریگزیت از سمتش استعفا کرد، از وضعیت ایجاد شده در این کشور اظهار نارضایتی کرد اما این یک منبع وابسته به دربار سلطنتی گفته که از آن موقع تاکنون نارضایتی او افزایش پیدا نموده است.

یک منبع گفت: من فکر می کنم او واقعا از وضعیت ناراحت است و شنیده ام که علنا درباره مایوس شدنش از طبقه سیاسی فعلی حاکم و ناتوانی آن در مدیریت درست کشور صحبت نموده است.

این در حالی است که ملکه انگلیس معمولا به ندرت درباره کوشش های دولت انگلیس به منظور خارج ساختن این کشور از اتحادیه اروپا اظهارنظر نموده است اما اخیرا گزارش شد که نمایندگان حزب کارگر در مجلس انگلیس و به اصطلاح شورشی ها در حزب محافظه کار برنامه ریزی نموده اند تا در صورت خودداری بوریس جانسون نخست وزیر فعلی از استعفا بعد از رای عدم اعتماد مجلس به او از ملکه درخواست مداخله نمایند.

این منبع اظهار کرد: ملکه ناخرسندی و ناراحتی اش را درباره عملکرد رهبران سیاسی ما ابراز و این نارضایتی افزایش پیدا نموده است.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 310

به "ملکه انگلیس از سیاستمداران کشورش ابراز نارضایتی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه انگلیس از سیاستمداران کشورش ابراز نارضایتی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید