مقاله: 30 مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه

به گزارش تور هند ارزان، زمانی که به دنبال لباس عروس برای افراد قد کوتاه هستید، قد لباس تنها نکته ای نیست که باید در نظر داشته باشید؛ چرا؟ چون اصولا اگر قد لباس عروس بلند باشد، مسئله ای پیش نمی آید. اما، سبکی که برای لباس خود بر می گزینید، تفاوت ها را آشکار می سازد. یعنی چی؟ برج ایفل یا اهرام را به خاطر بیاورید! فرم اندام شما تایین می نماید که چه سبک از لباس عروس برای شما مناسب است.

مقاله: 30 مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه

پیش تر گفتیم قد لباس عروس اگر بلند باشد مسئله ای پیش نمی آید. اما این به این معنی نیست که هم از عرض و هم از طول بلند باشد! یعنی چی؟ یعنی افراد قد کوتاه باید لباس عروس دنباله داری را انتخاب نمایند که بلندی آن در جهت طول امتداد پیدا کند، نه در جهت عرض. به عبارت دیگر، باید عمودی باشد نه افقی.

لباس عروس راستا به طوری طراحی شده است که از بالا تا پایین لباس در یک راستا قرار گیرد. این سبک از لباس عروس برای افراد ریز نقش که هوادار سبک های مینیمالیستی و ساده هستند، مناسب است. خیلی از عروس خانم ها ترجیح می دهند که این سبک از لباس عروس را با پارچه های ظریف مانند دانتل، گیپور و تور تجربه نمایند که زیبایی منحصر به فرد و ظاهری با وقار را برای آن ها به ارمغان خواهد داشت.

پیش از این لباس عروس کوتاه در ایران مرسوم نبود، اما اکنون هواداران خاص خود را دارد؛ خب، شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که تمایل دارید ساختار های ذهنی و سنت های معمول لباس های بلند عروسی را در هم بشکنید. لباس عروس کوتاه هیچ گاه شما را نا امید نخواهد نمود! در حقیقت بیشترین هماهنگی و تناسب را برای فرم اندام شما همراه خواهد داشت.

منبع مقاله: 30 مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه

انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1926

به "مقاله: 30 مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: 30 مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید