مقاله: یک گیاه آپارتمانی متفاوت: آرالیای دروغین

به گزارش تور هند ارزان، خاکی با پایه پیت برای کاشت این گیاه مناسب است، اما حتما دقت کنید که دانه های پیت درشت باشند تا زهکشی خوبی در خاک به وجود آید. آرالیای دروغین خاک های اسفنج مانند را دوست ندارد.

مقاله: یک گیاه آپارتمانی متفاوت: آرالیای دروغین

برای تکثیر گیاه به روش قلمه ساقه، در ابتدای فصل رشد چند ساقه نسبتا جوان از گیاه را به یاری تیغ یا چاقویی تیز و استریل از آن جدا کنید. قلمه ها را در هورمون ریشه زایی قرار دهید تا شانس موفقیت تان بالا برود. چند گلدان کوچک را پر از خاک مخصوص جوانه زنی کنید و سپس قلمه ها را در آن بکارید. قلمه ها را در محیطی گرم و با رطوبت بالا قرار دهید. بعد از چند وقت رشد جدید را در آن ها مشاهده می کنید. برای نتیجه بهتر بهتر است چند قلمه را در یک گلدان بکارید. پرورش دهندگان حرفه ای، برای اینکه گیاه در نهایت پرپشت تر به نظر برسد، این کار را انجام می دهند.

آرالیای دروغین رطوبت همیشگی خاک را دوست دارد و در واقع نسبت به این مورد کمی سخت گیر است. اما آبیاری بیش از حد را دوست ندارد. زهکشی مناسب یکی از عوامل قابل توجه در پرورش آرالیای دروغین است.

آرالیای دروغین مکانی روشن را دوست دارد، اما حتما لازم نیست برای آن آفتاب مستقیم فراهم کنید. گیاهان مسن تر برگ هایی شیک و به رنگ قهوه ای دارند. رنگ برگ های گیاه بستگی به میزان نور دارد.

منبع مقاله: یک گیاه آپارتمانی متفاوت: آرالیای دروغین

انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1940

به "مقاله: یک گیاه آپارتمانی متفاوت: آرالیای دروغین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: یک گیاه آپارتمانی متفاوت: آرالیای دروغین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید