عملیات مشترک پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها

به گزارش تور هند ارزان، الحشد الشعبی و نیرو های امنیتی عراق برای پاکسازی بعضی مناطق استان نجف و کربلا از بقایای داعش، عملیاتی مشترک شروع کردند.

عملیات مشترک پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان، الحشد الشعبی و نیرو های امنیتی عراق امروز چهارشنبه، عملیات پاکسازی مشترکی را در جزیره النجف و صحراء الکربلاء شروع کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق واع، سرلشکر علی الحمدانی فرمانده عملیات الفرات الاوسط الحشد الشعبی در بیانیه ای بیان کرد: صبح امروز، در راستای تأمین امنیت جزیره النجف و صحراء الکربلاء نیرو های الحشد الشعبی، ارتش و پلیس و گارد مرزی از هشت محور عملیات منطقه الفرات الاوسط را شروع کردند.

فرمانده عملیات الفرات الاوسطِ الحشد الشعبی در ادامه گفت: این عملیات بر پایه اطلاعات دقیق به دست آمده از تعقیب و گریز بازمانده های داعش برنامه ریزی شده است.

حمدانی با اشاره به اوضاع بد آب و هوایی در مناطق یادشده گفت که نیرو های نظامی برای تامین امنیت و پاکسازی تروریست ها طبق برنامه پیش خواهند رفت.

فرمانده الحشد الشعبی در سرانجام اضافه کرد که تیپ های 11، 2، 26، 33 و 16 الحشد الشعبی پلیس مرزی در منطقه سور بغداد در البحیرات (دریاچه ها) مستقر خواهد شد تا امنیت کربلا را تامین نمایند.

دیروز سه شنبه نیز وزارت کشور عراق پیروز شد 900 وبگاه شایعه پراکن وابسته به داعش را ببندد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 820

به "عملیات مشترک پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات مشترک پاکسازی مناطقی در استان نجف و کربلا از تروریست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید