ضدانقلاب پروژه افکاری 2 را کلید زد

به گزارش تور هند ارزان، پس از اجرای حکم قصاص قاتل سنگدلی که یک جوان را مقابل چشمان مادرش به قتل رسانده بود، جریان ضدانقلاب سعی کرد این بار با مطرح کردن ورزشکار بودن وی، قتل وحشیانه وی را به حاشیه ببرد و با تحریف جای ظالم و مظلوم را عوض کند.

ضدانقلاب پروژه افکاری 2 را کلید زد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دو روز پیش حکم قصاص قاتل سنگدلی که در سال 94 و در جریان سرقت مسلحانه جوان 22 ساله ای را جلوی چشم مادرش به قتل رسانده بود، پس از طی فرآیند قانونی و تایید در دیوان عالی کشور اجرا شد.

پس از انتشار این خبر بسیاری از رسانه های ضدانقلاب هجمه های خود را با مطرح کردن کشتی گیر بودن وی آغاز کردند حتی وزارت خارجه آمریکا نیز به این موضوع واکنش نشان داد.

هرچند رئیس هیات کشتی اندیمشک کشتی گیر بودن این فرد را تکذیب کرد و، اما بر فرض صحت ورزشکار بودن وی، این موضوع هیچ خللی نمی تواند در اجرای حکم قاتلی که در جریان سرقت مسلح یک جوان را مقابل دیدگان مادرش کشته، داشته باشد.

چند ماه پیش رسانه های ماهواره ای فارسی زبان ضدانقلاب در زمان اجرای حکم نوید افکاری، فردی که با چاقو یکی از کارمندان را به قتل رسانده بود، هجمه های بین المللی را به ایران وارد کردند تا جایی که با سرکردگی مسیح علینژاد سعی در تحریم ورزش ایران گرفتند.

این رسانه ها همان زمان برای رسیدن به هدف شومشان و زیاد نشان دادن حامیان این قاتل، به فوتوشاپ روی آوردند.

البته یکی از ترفند های رسانه های ضدانقلاب، پاک کردن صورت مسئله در قبال اجرای احکام زندانیان و متهمان ایرانی است. این رسانه ها در یسیاری از موارد با به میان کشیدن عنوان کاری این زندانیان، قومیت و یا مذهب آن ها موضوع را منحرف می کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1555

به "ضدانقلاب پروژه افکاری 2 را کلید زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدانقلاب پروژه افکاری 2 را کلید زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید