سرمربی تایلند: مطمئنم از ایران امتیاز می گیریم، تجربه خودم را به بازیکنان منتقل می کنم

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران: سرمربی تیم ملی فوتبال تایلند گفت که اطمینان دارد فردا در استادیوم آزادی یک امتیاز از ایران می گیرند.

سرمربی تایلند: مطمئنم از ایران امتیاز می گیریم، تجربه خودم را به بازیکنان منتقل می کنم

با تور ارزان تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی تور هند ارزان، سوراچای در نشست خبری پیش از دیدار فردای ایران و تایلند گفت: دیدار با ایران برای ما بسیار مهم است. ما تاکنون امتیاز نگرفته ایم و به همین دلیل فردا کوشش می کنیم حداقل یک امتیاز از دیدار با ایران بگیریم و شانس مان را بری صعود به جام ملت ها زنده نگه داریم.

وی ادامه داد: می دانیم ایران تیم بسیار قدرتمندی است و مقابل ما هم با تمام قدرتش حاضر می گردد. به هر حال ایران توانسته به جام جهانی برود.

سرمربی تیم ملی تایلند که پیش از این اعلام نموده بود تاکنون مقابل ایران شکست نخورده، در این باره عنوان نمود: پیش از این دو بار برابر ایران بازی کردم که هر دو بار مساوی کردیم و هیچ شکستی برابر ایران نداشتم. در انتخابی جام ملت ها که در لبنان برگزار می شد برابر ایران بازی کردم و از آن زمان علی دایی را به خاطر دارم.

سوراچای با بیان این که مصدومی در این بازی ندارند و تنها با یک بازیکن محروم مقابل ایران قرار می گیرند، اعلام نمود: تقریبا تیم مان کامل است و باید بگویم ترکیب کنونی تیم تایلند تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان است. در اصل باید بگویم که نسل جدید فوتبال تایلند در تیم ملی هستند.

وی اضافه نمود: هدف اصلی ما دریافت یک امتیاز است و با اینکه می دانیم ایران تیم قدرتمندی دارد اما مطمئن هستیم می توانیم از ایران یک امتیاز بگیریم. در تهران دل به یک امتیاز بستیم و می خواهیم در تایلند مقابل ایران به پیروزی برسیم.

در ادامه خبرنگاری پرسید این صحبت هایش بازی رسانه ای است یا واقعا به دریافت امتیاز امید دارند که سرمربی تایلند پاسخ داد: من رهبر تیم هستم و به همین دلیل باید به تیمم روحیه بدهم. ایران بازیکنان خوبی دارد اما من هم به بازیکنانم ایمان دارم و بازیکنان خوبی در تیمم هستند.

وی اضافه نمود: بازی ایران و لبنان را دیدم و به همین دلیل و با اطمینان می گویم از تهران با یک امتیاز به تایلند بر می گردیم. 70 درصد از ایران شناخت داریم و فکر می کنم بازی خوبی مقابل آنها انجام دهیم.

سوراچای درباره اینکه با طرفداران ایرانی در استادیوم آزادی چه خواهد نمود، عنوان نمود: در این مورد خیلی فکر کردم و به نظرم کار سختی داریم. باید تجربه خودم را که مقابل 50،60 هزار نفر بازی کردم را به بازیکنانم انتقال دهم تا فردا کار راحت تری داشته باشند.

سرمربی تیم ملی تایلند درباره سابقه مربیگری اش گفت: من 2 سال در تیم ملی تایلند یاری مربی بودم. باید درباره نقطه قوت تیم مان هم بگویم که مهمترین نقطه قوت ما نظم تیمی و همکاری خوب بازیکنانم است.

وی در پاسخ به این سوال که از بوریرام هم در تیمش نماینده ای دارد، گفت: از تیم بوریرام که مقابل نماینده ایران بازی کرد، یک بازیکن در تیم ملی تایلند حضور دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 437

به "سرمربی تایلند: مطمئنم از ایران امتیاز می گیریم، تجربه خودم را به بازیکنان منتقل می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تایلند: مطمئنم از ایران امتیاز می گیریم، تجربه خودم را به بازیکنان منتقل می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید