سبک زندگی در دنیا تا فراوری واکسن کرونا تغییر می نماید

به گزارش تور هند ارزان، سازمان دنیای بهداشت (WHO) خاطرنشان کرد: تا زمانیکه واکسن کووید19 فراوری گردد، مردم دنیا با تغییر قابل توجهی در سبک زندگی روبرو خواهند بود.

سبک زندگی در دنیا تا فراوری واکسن کرونا تغییر می نماید

به گزارش تور هند ارزان از ایسنا، دکتر مایک رایان مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی سازمان دنیای بهداشت گفت: زندگی مردم سراسر دنیا با تغییر قابل توجهی روبرو خواهد تا زمانیکه واکسن بیماری کووید19 فراوری گردد.

وی اضافه کرد: راهی وجود دارد اما باید همواره هوشیار بود و ممکن است احتیاج باشد تا تغییر قابل توجهی در شیوه زندگی خود داشته باشیم تا زمانیکه به یک واکسن یا روشی درمان موثر برای مقابله با این بیماری دست پیدا کنیم.

مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی سازمان دنیای بهداشت گفت: بسیاری از کشورها برای بازگشایی و عادی ساختن جریان زندگی به صبر و همکاری و کوشش شهروندان خود احتیاج دارند چرا که ادامه این شرایط از نظر روانی، مالی و اجتماعی برای بسیاری از مردم سخت است.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، به گفته وی راه های خاتمه دادن به این شرایط می تواند بازگشایی محدود مدارس و مراکز تجاری و رعایت اقدامات مراقبتی در مناطقی با میزان تراکم بالا باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1114

به "سبک زندگی در دنیا تا فراوری واکسن کرونا تغییر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبک زندگی در دنیا تا فراوری واکسن کرونا تغییر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید