رسول پناه: با اطمینان می گویم در پرونده برانکو، هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند

به گزارش تور هند ارزان، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با اطمینان می گویم در پرونده برانکو و دستیاران ایشان با توجه به اقدامات صورت گرفته و در دست انجام، هیچ تهدید انضباطی پرسپولیس را تهدید نمی کند.

رسول پناه: با اطمینان می گویم در پرونده برانکو، هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند

به گزارش تور هند ارزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: نگرانی های هواداران پرسپولیس را کاملا درک می کنیم و می خواهم از همین جا به آن ها بگویم در پرونده برانکو و دستیاران ایشان با توجه به اقدامات اجرا شده و در دست انجام، هیچ تهدید انضباطی، در محدوده جرایمی چون محرومیت، بسته شدن پنجره و کسر امتیاز، پرسپولیس را تهدید نمی کند.نامه اخیر فیفا نیز موید این نکته بود که آن چه پیش از این اعلام شد، درست بود.

وی ادامه داد: هواداران عزیز پرسپولیس، اخبار و شایعات گوناگونی را از منابع مختلف و بعضا غیر رسمی دریافت می کنند که باعث نگرانی آن ها می شود و این مساله با بازخوردها در شبکه های اجتماعی، گسترش می یابد، اما اکنون می توانیم با قاطعیت این اطمینان را بدهیم که باشگاه پرسپولیس در این پرونده ها که گفته شد با مواردی مانند مشکل برای جابجایی به دلیل بروز محرومیت یا کسر امتیاز روبرو نمی شود.

رسول پناه خاطر نشان کرد: همان طور که پیش از این اعلام شد، این پرونده مدیریت شده است و تسویه بدهی و پرداخت مابقی حقوق آقای برانکو در حال انجام است.پیش از این با توجه به هجمه ای که وجود داشت، تاکید کرده بودیم که طبق آیین نامه انضباطی، هر اقدامی هم صورت بگیرد، مهلت یک ماهه ای داده خواهد شد و ما برای تسویه بدهی و اجرای کامل رای فیفا برنامه ریزی کرده ایم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس شرح داد: نامه اخیر فیفا بر آن چه گفتیم صحه گذاشت. انتظار جریمه را هم داشتیم. البته تمام تلاش خود را برای عدم روبرو با آن انجام دادیم. اگر ماجرا را به دادگاه عالی ورزش می کشیدیم بیشتر هزینه و مشکل به آینده منتقل می شد.

هواداران پرسپولیس حتما تایید می کنند که بیش از یک و نیم میلیون یورو پرداخت، بار مالی بسیار سنگینی است و تامین اعتبار مرحله به مرحله انجام شد.

این پرونده به عنوان سنگین ترین پرونده باشگاه، قبل از انتها مهلت معین شده از سوی فیفا برای همیشه بسته می شود و پیش بینی های لازم اجرا شده است. هواداران از این ناحیه کوچکترین نگرانی نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1252

به "رسول پناه: با اطمینان می گویم در پرونده برانکو، هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: با اطمینان می گویم در پرونده برانکو، هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید