دستگیری جاعل هزار چهره

به گزارش تور هند ارزان، مرد هزار چهره ای که انواع حکم ها و نامه های جعلی مختلف برای خودش درست کرده و سلاح های غیر مجازی نیز تهیه کرده بود و فعلا 30 نفر در 5 روز از او شکایت کرده اند دستگیر شد.

دستگیری جاعل هزار چهره

به گزارش خبرنگاران، این متهم درباره این اقدامات خلاف قانونش گفت: مردم به من میگفتند در دادگاه و یا تعزیرات مشکل داریم و با قول اینکه کارشان را درست میکنم، 100 میلیون تا 200 میلیون پول از مالباخته ها دریافت میکردم.

این فرد خود را همه فن حریف معرفی می کرده و برای خود ویدئو های تبلیغاتی هم درست کرده بود، خود را دکتر معرفی می کرده و خود را به همه جاوصل می دانسته و نزدیک به 20 سمت هم برای خودش لیست کرده بود.

یکی از مالباخته ها که یک خانم بود گفت: من در جای یک مکان معتبر ایشان را با سلاح، محافظ، کارت و سایت دیدم. از من 100 میلیون تومان پول گرفت.

از فردی دیگری نیز 100 میلیون تومان اخذ کرده بود، فرد دیگری نیز 270 میلیون تومان به این کلاهبردار داده بود و هرجایی که قرار می گذاشت که راهکار ارائه دهد با 5 محافظ و آمبولانس حاضر می شد، این فرد ادامه داد: ساعت های مختلف در شبانه روز تردد می کرد.

چند وقت گذشته گفته میشد که یکسری از افراد با آمبولانس تردد می کنند که این فرد هم از این شیوه استفاده می کرده است.

به گفته خود این کلاهبردار تا به امروز 2 و نیم میلیارد تومان به عناوین مختلف کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی اظهار کرد: یک اسلحه به همراه 50 تیر جنگی از این فرد کشف شده است. به مردم توصیه میکنم زمانی که مشکل قضائی اداری دارند گول ظاهر افرادی که به این شیوه از مردم کلاهبرداری می کنند را نخورند و حتما از مراکز مربوطه مثل کانون وکلا، سازمان نظام پزشکی سایت فرد را استعلام بگیرند و از صحت اظهارات و توانایی فرد استعلام حاصل کنند.

از این افراد هزار چهره در شهر کم نیستند، باید مراقبت کرد و تنهایی راهی که باید انتخاب کرد، راه قانونی است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1509

به "دستگیری جاعل هزار چهره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری جاعل هزار چهره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید