خرید بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات برای مدارس استان ایلام

به گزارش تور هند ارزان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش پرورش استان ایلام از خرید بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی، بهداشتی و آموزشی برای مدارس استان ایلام اطلاع داد.

خرید بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات برای مدارس استان ایلام

شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش پرورش استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: برای سال تحصیلی 97/98 بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی اداری، بهداشتی و ورزشی برای مدارس استان ایلام خریداری شده که نسبت به سال قبل بیش از 115 درصد رشد داشته است.

او با بیان اینکه برای خرید تجهیزات آموزشی اداری مدارس استان ایلام 16 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است بیان نمود: 540 میلیون ریال برای خرید تجهیزات بهداشتی و بیش از 2 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات ورزشی هزینه شده است.

شیروانی افزود:این تجهیزات شامل کامپیوتر، چاپگر، اسکنر، دیتا پروژکتور، میز و جایگاه آموزشی، لباس ورزشی، راکت، کفش، پکیج حرکات اصلاحی، فشارسنج، ترازو، صابون مایع، خمیردندان ... می باشد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش پرورش ایلام با بیان اینکه بیش از یک هزار و 100 مدرسه در استان ایلام وجود دارد اضافه نمود: بیش از 100 هزار نفر دانش آموز در استان ایلام مشغول به تحصیل می باشند.

شیروانی میزان خرید تجهیزات آموزشی اداری، بهداشتی و ورزشی برای مدارس استان ایلام را در سال تحصیلی 96/97 نزدیک 9 میلیارد ریال مطرح نمود و گفت: در سال قبل ببش از 6 میلیارد و 800 میلیون ریال تجهیزات آموزشی اداری،55 میلیون ریال تجهیزات بهداشتی و بیش از 2 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی برای مدارس استان ایلام خریداری شد.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 427

به "خرید بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات برای مدارس استان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید بیش از 19 میلیارد ریال تجهیزات برای مدارس استان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید