خبرنگاران عراقچی: درباره امنیت منطقه تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کنیم

به گزارش تور هند ارزان، تهران - خبرنگاران - معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران در رابطه با امنیت منطقه خلیج فارس تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کند.

خبرنگاران عراقچی: درباره امنیت منطقه تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کنیم

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، علی بن فهد الهاجری نماینده ویژه وزیر امور خارجه قطر در امور منطقه که به همراه وزیر خارجه آن کشور به تهران آمده بود، روز دوشنبه با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار سید عباس عراقچی با اشاره به روابط خوب دو کشور، بر لزوم استمرار رایزنی ها پیرامون مسائل دوجانبه و منطقه ای تاکید کرد و اضافه نمود: ایجاد امنیت و ثبات منطقه ای در چارچوب گفت وگوهای منطقه ای و با حضور تمام کشورهای منطقه و بدون دخالت خارجی تحقق می یابد و جمهوری اسلامی ایران در رابطه با امنیت منطقه خلیج فارس تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کند.

علی بن فهد الهاجری نماینده ویژه وزیر امور خارجه قطر در امور منطقه نیز با اشاره به سرنوشت مشترک کشورهای منطقه بر لزوم توجه به توسعه سیاسی و اقتصادی منطقه تاکید کرده و بهترین شکل مناسبات را حل و فصل سیاسی بحران ها و رفع نگرانی ها از طریق گفت و گو دانست و بر اراده و علاقمندی قطر به توسعه مناسبات دو کشور در حوزه های مختلف تاکید کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1578

به "خبرنگاران عراقچی: درباره امنیت منطقه تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عراقچی: درباره امنیت منطقه تنها با کشورهای منطقه گفت و گو می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید