حمایت صندوق بیمه روستاییان از خانواده های درگیر کرونا

به گزارش تور هند ارزان، صندوق بیمه روستاییان و عشایر در راستای حمایت از بیمه شدگان خود در مقابل شیوع کرونا، کانال ارتباطی ویژه ای را برای اعضای این صندوق در قالب کمپین روستای بدون کرونا راه اندازی کرده است.

حمایت صندوق بیمه روستاییان از خانواده های درگیر کرونا

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر با اعلام این خبر افزود: در این کانال ارتباطی که بر بستر پیامک طراحی شده، بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متأسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده اند، می توانند با ارسال عدد 5 به 300027، به ما اطلاع دهند.

وی افزود: هدف ما از اجرای طرح این است که با شناسایی خانواده های عضو صندوق که به صورت قطعی درگیر این بیماری شده اند یا به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، بتوانیم از آن ها حمایت کنیم تا از این چالش عبور کنند.

شیرکانی ادامه داد: تلاش ما این است که در مرحله اول، با اطلاع رسانی گسترده پیامکی به جامعه هدف یا از طریق شبکه های اجتماعی، محیط روستایی و عشایری کشورمان را از گزند این بیماری دور نگه داریم و در مرحله دوم نیز اگر یکی از خانواده های عضو صندوق درگیر این بیماری شد، در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق از آن حمایت کنیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: تا به امروز بیش از سه میلیون پیامک آموزشی با محتوای مورد تأیید مراجع رسمی کشورمان برای خانواده های عضو صندوق ارسال شده و از طریق شبکه های اجتماعی نیز پیام های بهداشتی را در اختیار آنان قرار می دهیم.

شیرکانی افزود: در راستا مقابله با ویروس کرونا، هیچ کدام از گروه های اجتماعی نباید از یاد بروند و دستگاه های متولی باید با لحاظ کردن ویژگی های خاص جمعیت هدف خود، اقدامات پیشگیرانه و حمایتی را طراحی و ارائه کنند.

وی تاکید کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اتکا به بیش از 1800 کارگزار خود که در نقاط مختلف روستایی حضور دارند، از شبکه ارتباطی گسترده ای بهره مند است و از این ظرفیت در جهت کمک به هموطنان مان جهت خروج سالم از چالش شیوع ویروس کرونا استفاده خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 965

به "حمایت صندوق بیمه روستاییان از خانواده های درگیر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت صندوق بیمه روستاییان از خانواده های درگیر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید