حضور بیش از 35 هزار تروریست در ادلب، حملات هوایی سوریه و روسیه به النصره

به گزارش تور هند ارزان، یک مسئول روس از حضور بیش از 35 هزار تروریست مرتبط با القاعده در استان ادلب در شمال غرب سوریه خبر داد.

حضور بیش از 35 هزار تروریست در ادلب، حملات هوایی سوریه و روسیه به النصره

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان، یوری کوکوف معون دبیر شورای امنیت روسیه گفت: شمار عناصر مسلح تروریست مرتبط با القاعده در ادلب به 36 هزار نفر می رسید.

وی افزود: دو گروه تروریستی هیئت تحریر الشام (جبهه النصره) و حراس الدین مرتبط با القاعده در بخش بزرگی از استان ادلب مسلط هستند.

کوکوک که با روزنامه روسیسکا گازتا روسیه شرح داد: براساس نظر کارشناسان، شمار اعضای این گروههای تروریست به 36 هزار نفر می رسد که به آنها اجازه می دهد که با نیروهای دولتی سوریه به طور موثر روبرو شوند.

وی افزود: تنها در نیمه اول ماه سپتامبر گذشته، تروریست ها بیش از 300 بار به مواضع نیروهای دولتی سوریه آتش گشودند که باعث کشته شدن حدود 150 نفر از نیروهای ارتش در این منطقه شد.

حملات هوایی سوریه و روسیه به جبهه النصره

هواپیماهای نظامی سوریه و روسیه سه مقر گروه تروریستی جبهه النصره در ریف ادلب را منهدم کردند.

یک منبع میدانی در ریف ادلب به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: نیروی هوایی مشترک سوریه و روسیه نیمه شب یکشنبه به مواضع عناصر هیئت تحریر الشام (جبهه النصره) در کوه الاربعین در جنوب ادلب حمله کردند.

وی افزود: هواپیماهای شناسایی توانستند تحرکات عناصر مسلح هیئت تحریر الشام را هنگام انتقال محموله های سلاح و مهمات و تجهیزات لجستیکی به مواضع خود در کوه الاربعین رصد کنند.

این منبع گفت: نیروی هوایی به سرعت وارد عمل شده و سه مقر گروه تروریستی هیئت تحریر الشام را با عناصر مسلح مستقر در آنها منهدم کرد. یک مرکز مخابراتی و فرماندهی حاوی چند دستگاه خودروی زرهی از جمله سه مقر منهدم شده بود.

وی تاکید کرد: یگان های ارتش سوریه در آمادگی کامل برای برخورد با هرگونه هدفی در هر منطقه ای از ریف ادلب هستند. گروه های تروریست تلاش می کنند که مواضع خود را تقویت کرده و عناصر مسلح خود را به مواضع نزدیک جبهه های نبرد با ارتش سوریه در جنوب و جنوب شرقی ادلب منتقل کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 547

به "حضور بیش از 35 هزار تروریست در ادلب، حملات هوایی سوریه و روسیه به النصره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بیش از 35 هزار تروریست در ادلب، حملات هوایی سوریه و روسیه به النصره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید