جلوپنجره های متفاوت و طراحی های جنجالی بی ام و ، عکس

به گزارش تور هند ارزان، دیجیاتو نوشت: کمپانی ب ام و با رونمایی از کانسپت i Vision Dee در نمایشگاه CES سروصدای زیادی برپا کرد.

جلوپنجره های متفاوت و طراحی های جنجالی بی ام و ، عکس

کمپانی ب ام و با رونمایی از کانسپت i Vision Dee در نمایشگاه CES 2023 سروصدای خیلی زیادی به پا کرد. این کانسپت در کنار ویژگی مجذوب کننده رنگ متغیر بدنه، سبک طراحی نو باواریایی ها را به نمایش می گذارد؛ سبکی که از سال 2025 در محصولات کمپانی استفاده خواهد شد. در این سبک جلوپنجره نمادین ب ام و، تغییرات زیادی را تجربه کرده است. نکته جالب اینکه مدیر طراحی خودروساز باواریایی می گوید این المان در سال های پیش رو تغییرات بیشتری را به خود خواهد دید.

آن طور که آدریان ون هویدونک، مدیر طراحی ب ام و، در مصاحبه با وب سایت BMWBlog اعلام کرده است، جلوپنجره نمادین ب ام و در مدل های مختلف، فرم متفاوتی خواهد داشت. وی معتقد است با این کار مدل ها از همدیگر متمایزتر خواهند شد.

اگر از طرفداران این کمپانی باشید، حتماً می دانید پس از رونمایی از نسل کنونی M3 و M4، نقدها زیادی نسبت به سبک طراحی جلوپنجره آن ها مطرح شد. نشریه BMWBlog در رابطه با این سبک و پشیمانی احتمالی مدیران کمپانی، نظر آقای ون هویدونک را پرسیده و او این گونه پاسخ داده است:

ما وقتی درحال اعمال تغییرات بودیم، می دانستیم که مسلماً برخی افراد مباحثی را مطرح خواهند کرد. ما این را نیز می دانیم که مطرح شدن مباحث از سوی افراد، لزوماً اتفاق بدی نیست. اینکه مردم فقط صحبت کنند و نخرند، اتفاقی بد است. اما آن ها صحبت می کنند و می خرند؛ بنابراین شما در مسیر درستی قرار دارید.

در جریان همین مصاحبه، آدرین ون هویدونک گفت که در آینده محصولات ب ام و دکمه های کمتری خواهند داشت. او این امر را با مسئله کاهش هزینه ها که امروزه خیلی موردتوجه است، بی ارتباط می داند و می گوید سرمایه های کلانی در جاهای دیگر صرف می شود. از دید آقای ون هویدونگ، کاهش پیچیدگی کابین، امکان بازیافت خودروها را افزایش می دهد.

مدیر طراحی ب ام و از ایده رنگ بدنه متغیر نیز صحبت کرده است. شاید برخی این ایده را غیرقابل تحقق و یا نمایشی بدانند، اما آقای ون هویدونک آن را چیزی فراتر می داند. وی معتقد است هیچ کسی دوست ندارد اثر یک ایده را ده سال بعد در زندگی خود ببیند. ازاین رو، ایده رنگ بدنه متغیر باید خیلی زودتر از آن فراگیر شود.

تمایل باواریایی ها به تولید خودروهای منحصربه فرد و سفارشی مثل 3.0 CSL، دیگر نکته ای است که آدرین فن هویدونگ به آن اشاره کرده. او احتمال ساخت چنین مدلی براساس یکی از خودروهای برقی فعلی کمپانی را رد نمی کند. آقای ون هویدونک با تمجید از 3.0 CSL، آن را رؤیایی می داند که تحقق یافته است. بد نیست بدانید زیرمجموعه لوکس ساز ب ام و یعنی رولزرویس، چند وقتی است تولید مدل های سفارشی اختصاصی را دنبال می کند. بوت تیل و سوپ تیل دو مورد از پروژه های اخیر رولزرویس در راستای این سیاست بوده اند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 دی 1401 بروزرسانی: 29 دی 1401 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2281

به "جلوپنجره های متفاوت و طراحی های جنجالی بی ام و ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوپنجره های متفاوت و طراحی های جنجالی بی ام و ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید