توقف فراوری نفت در کانادا به دلیل آتش سوزی

به گزارش تور هند ارزان، شرکت منابع طبیعی کانادا فعالیت های دو شرکت تولیدکننده نفت را در شمال آلبرتا به خاطر آتش سوزی متوقف کرد.

توقف فراوری نفت در کانادا به دلیل آتش سوزی

برای دریافت خدمات تور کانادا ارزان با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش تور هند ارزان به نقل از مرکری نیوز، شرکت منابع طبیعی کانادا فعالیت های پلیکان لیک و ورودی هاوس را در شمال آلبرتا در اقدامی فوری به خاطر آتش سوزی متوقف کرد.

این فراوری نماینده نفت روز پنجشنبه همه 240 کارگر این دو سایت را تخلیه کرد و فراوری 65 هزار بشکه نفت سنگین را در روز متوقف ساخت.

3 سال پیش شعله های آتش کل این منطقه نفتی را در بر گرفت و فعالیت های فراوریی را متوقف کرد. در امسال آتش سوزی بزرگ در شمال آلبرتا هنوز تاسیسات فراوریی را تحت تاثیر قرار نداده ولی آدینه صبح دود سراسر منطقه کالگری را فراگرفت. بیشتر تاسیسات اصلی این صنعت در این منطقه قرار دارند.

پس از هشت ماه سرما، شهروندان کالگری نمی توانند به خوبی از آسمان آبی و هوای گرم لذت ببرند چون فضای منطقه را بوی تند چوب سوخته پر نموده است. شاخص سلامتی هوای شهر در ریسک خیلی بالا واقع شده است و به مردم توصیه شده در خانه بمانند.

در حالی که کالگری با دود آتش سوزی های آلبرتا غریبه نیست ، ولی این غبار ها اغلب در ماه اوت و اوج فصل گرما می رسیدند.

بعضی افراد با ماسک جراحی در سطح شهر رفت و آمد می نمایند در حالی که هزاران نفر از مناطق دورافتاده ای که خشکی منطقه شان آتش سوزی را شدید تر می نماید، تخلیه شده اند.

183

منبع: تسنیم
انتشار: 21 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 257

به "توقف فراوری نفت در کانادا به دلیل آتش سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف فراوری نفت در کانادا به دلیل آتش سوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید