بازیکن جنجالی، خرید پرسپولیس در نقل وانتقالات

به گزارش تور هند ارزان، رضا شکاری مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور بود که در ابتدای این فصل قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرد. شکاری که مدعی شده بود مسئولان تراکتور قراردادش را دست کاری نموده اند، از این تیم به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

بازیکن جنجالی، خرید پرسپولیس در نقل وانتقالات

کار اثبات ادعای شکاری در فدراسیون فوتبال کمی زمان بر و پیچیده شد؛ با این حال این بازیکن که از برنده شدنش در این پرونده مطمئن بود، با مسئولان باشگاه گل گهر و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم مذاکره کرد و توافق کرد بعد از صدور رای، به این تیم اضافه گردد.

باوجود توافق شکاری با گل گهر، وی تمایلاتی برای پیوستن به تیم پرسپولیس هم از خود نشان داده است و این احتمال وجود دارد که مهاجم سابق تراکتور در جابجایی زمستانی راهی پرسپولیس گردد.

شکاری پیش از این یک بار قبل از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برای اضافه شدن به پرسپولیس ابراز تمایل نموده بود که با طفره یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و پاسخ منفی وی روبرو شد.

ظاهراً شکاری در کوشش است با فراهم کردن برخی از شرایط و رایزنی های جدید، زمینه حضورش در پرسپولیس را فراهم کند. به هر حال بعد از صدور رای رسمی فدراسیون فوتبال در پرونده شکاری، سرنوشت این بازیکن هم به صورت قطعی تعیین می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1587

به "بازیکن جنجالی، خرید پرسپولیس در نقل وانتقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن جنجالی، خرید پرسپولیس در نقل وانتقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید