امید:تعویق جذب و مراحل ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به دلیل شیوع ویروس کرونا

به گزارش تور هند ارزان، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور طرح جذب مدرسان و مراحل ارزیابی آنها به تعویق افتاد. مدرسان باید برای دریافت مجوز تدریس و طی کردن مراحل ارزیابی به صورت حضوری گزینش شوند.

امید:تعویق جذب و مراحل ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به دلیل شیوع ویروس کرونا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل فوق لیسانس در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور هند ارزان، طبق احتیاجسنجی که توسط سازمان مرکزی علمی کاربردی در سال 98 از همه استان های کشور و مراکز علمی و کاربردی صورت گرفت، ثبت نام از متقاضیان تدریس در این دانشگاه از هشتم دی ماه سال 98 شروع شده بود. که در این فراخوان افرادی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالاتر بودند، امکان ثبت نام داشتند و مدارک معادل یا مجازی برای ثبت نام قابل قبول نبود.

در این طرح احتیاجسنجی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای جذب مدرس در تهران حدود هزار و 112 نفر برای تدریس در مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی احتیاج دارد اما طبق اعلام محمد حسین امید رئیس این دانشگاه شاید این آمار مانند دوره قبل به تعداد 10 هزار نفر برسد. این در حالی است که براساس برنامه ریزی های دانشگاه جامع علمی کاربردی مدرسانی که برای تدریس در این دانشگاه انتخاب می شوند می توانند از مهرماه سال جاری پس از ارزیابی و آنالیز مدارک تحصیلی شان شروع به کار نمایند.

متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی باید به صورت حضوری گزینش شوند

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این باره به خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور هند ارزان،گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور طرح جذب مدرسان و مراحل ارزیابی این افراد به تعویق افتاده است، بنابراین مدرسان باید برای دریافت مجوز تدریس و طی کردن مراحل ارزیابی به صورت حضوری گزینش شوند.

وی اضافه نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی در حال اجرا کارهای مقدماتی برای جذب مدرسان است اما در اجرای این طرح برای مصاحبه حضوری مدرسان در زمان تعیین فراخوان داده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1088

به "امید:تعویق جذب و مراحل ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به دلیل شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید:تعویق جذب و مراحل ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به دلیل شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید