آمادگی کانادایی ها برای آنالیز سقوط هواپیما، فرانسوی ها امشب می رسند

به گزارش تور هند ارزان، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: در شرایطی که هیات هفت نفره فرانسوی امشب (دوشنبه) به ایران می رسند تا ابعاد مختلف این سانحه را آنالیز نمایند، کانادایی ها نیز به عنوان سازندگان موتور هواپیما اعلام آمادگی نموده اند که در صورت احتیاج به ایران یاری نمایند.

آمادگی کانادایی ها برای آنالیز سقوط هواپیما، فرانسوی ها امشب می رسند

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

رضا جعفرزاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از سقوط هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان، مکاتباتی با فرانسوی ها برای آنالیز علل دقیق این حادثه که به ایران بیایند، صورت گرفت و اعلام شد که از سوی آنها یک تیم هفت نفره به ایران می آید و امشب (دوشنبه) به ایران می رسند.

وی درباره اعلام آمادگی کانادایی ها نیز در این رابطه شرح داد: در این زمینه صحبتی صورت نگرفته است، اما آنها اعلام نموده اند که در صورت احتیاج به ما یاری خواهند کرد.

همچنین در کنار تداوم عملیات تجسس برای یافتن لاشه هواپیما جلسه هماهنگی کمیته قضایی آنالیز سانحه نیز در سازمان هواپیمایی کشور تشکیل شده است که این جلسه به دستور دادستان کل کشور و با حضور مقامات قضایی، نماینده وزیر راه و شهرسازی، مدیران عامل و مسئولان شرکت های هواپیمایی و مسئولان آنالیز سانحه برگزار شده است.

در این جلسه پس از جمع بندی مباحث دستگاه قضایی در مورد حل و فصل مسائل و همکاری همه جانبه برای آنالیز ابعاد این حادثه تاکید شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 500

به "آمادگی کانادایی ها برای آنالیز سقوط هواپیما، فرانسوی ها امشب می رسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کانادایی ها برای آنالیز سقوط هواپیما، فرانسوی ها امشب می رسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید