شروع پرداخت 700 میلیارد تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 700 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای واحدهای مالی متضرر از کرونا تصویب شد که این رقم به استان ابلاغ و فرایند معرفی متقاضیان به بانک شروع شده است.

شروع پرداخت 700 میلیارد تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

علی آشتاب روز یکشنبه هشتم تیرماه در جمع تور هند ارزان اضافه نمود: اعتبارات این بخش شناور است و در صورت استقبال متقاضیان می توان مبالغ بیشتری برای استان جذب کرد.

وی اظهار کرد: این رقم به منظور جبران خسارت ناشی از ویروس کرونا به واحدهای تولیدی و بنگاه های مالی استان توسط 16 بانک عامل در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تاکید نمود: شرط اصلی برای دریافت این تسهیلات، ثبت نام واحدها در سامانه کارا است چرا که در غیر این صورت نمی توان از این خدمت بهره مند شد و متقاضیان باید به وسیله دستگاه های مرتبط با کارگاه خسارت دیده، به بانک معرفی شوند.

آشتاب توضیح داد: دستگاه های اجرایی عضو کارگروه اشتغال استان در مورد اطلاع رسانی و برطرف مسائل متقاضیان دریافت این تسهیلات به نحوی اقدام نمایند که همه مشمولین از آن بهره مند شوند.

وی اضافه نمود: نرخ سود تسهیلات اعطایی به متقاضیان 12 درصد و بازه زمانی بازپرداخت آن 24 ماهه بوده که بسته به شرایط از 12 تا 16 میلیون تومان وام به هر بنگاه مالی پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1178

به "شروع پرداخت 700 میلیارد تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت 700 میلیارد تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید